Игнашкина Татьяна Григорьевна - артистка, педагог.

Виписка з рецензій газет і журналів
Тетяна Ігнашкіна-молода актриса молодого театру. Але вона заявила не тільки про свою природню обдарованість,а про високий професіоналізм та наполегливість у досягненні поставленої мети, велику працелюбність. Глядачів захоплюють створені нею образи,вони з нетерпінням чекають кожної нової роботи улюбленої виконавиці.У репертуарі артистки-головні ролі майже у всіх виставах Театру поезії.

Героїні Ігнашкіної-глибокі,емоційні натури. Такими є її Дівчина,Прекрасна Дама,Доля,Актриса в ліричній розмові "Нескінченний щоденник" Е.Межелайтіса. Вона в ліричній драмі за творами українських радянських поетів "Побачення з любов"ю", Наталя "Кларнети ніжності" П.Загребельного. До кращих її втілень на сцені Театру поезії належать роботи у виставах "Щоб всесвітом ішла любов", де вона створила цікаві образи жінок,котрі залишили глибокий слід в долі й творчості Маяковського.

Актриса з успіхом виконує ліричні, психологічно насичені,драматичні,характерні ролі. В кожній вона знаходить простір для творчості,кожна стає для неї сходинкою до вершин професіональної майстерності.

Рукас Е. Осягнути мікрокосм поета./Театрально-концертний Київ.-1982.-№3 .-С.9-10.В новому спектаклі "Кларнети ніжності" П.Загребельного - тендітна, лагідна, дорогоцінна Наталя- Тетяна Ігнашкіна. Акторка не стільки грає образ коханої поета, скільки живе ним на сцені.


Создан 08 дек 2009